مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین فروشگاه کابل برق خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مشخصات کابل برق خشکفروشنده جدیدترین کابل برق خشک

بزرگترین فروشگاه کابل برق خشک با تمام توان و تلاش خود سعی می کند بهترین محصول را در اختیار مشتریان بگذارد تا بتواند از رقبای سر سخت خود پیشی بگیرد کابل برق خشک دارای چندین سیم می باشد که برای انتقال برق استفاده می شود و به دلیل روکشی که دارد رطوبت نمی تواند به داخل آن نفوذ پیدا کند.

بزرگترین فروشگاه کابل برق خشک

معرفی مشخصات کابل برق خشک

معرفی مشخصات کابل برق خشک مشخصات کابل برق خشک شامل گزینه های زیر می شوند:

  • منعطف نیست ولی برای هدایت جریان برق رسانای عالی دارد.
  • از چند رشته مفتول مسی که به هم تنیده شده اند تشکیل شده است.
  • دوام و کیفیت بالای دارد.

کابل خشک در دو نوع NYY و NYRY تولید می شود نمونه اول هم برای بیرون از منزل هم در داخل فضای خانه کاربرد دارد و برای سیم کشی برق بدون محافظ مکانیکی استفاده می شود و نمونه دوم برای تامین برق شبکه های هوایی و در بیرون و داخل خانه استفاده می گردد علاوه بر این در سیستم های زیر زمینی هم کاربرد دارد و دارای سیم های چند هسته ای با پوشش فولادی و سیم های تک هسته ای با پوشش آلومینیومی می باشد.

هر دو نمونه کابل خشک برای تامین انرژی در فضای باز، تاسیسات ساکن، داخل منزل، زیر زمین، آب و بتن استفاده می شوند چون دچار آسیب فیزیکی نمی شوند کابل خشک NYRY برای کاربرد های ساکن، در آب، زمین، کانال های کابل، در داخل و خارج از امکانات و بتن مناسب می باشد علاوه بر این برای اتصال دستگاه های سیگنالینگ در صنعت و نیروگاه های برق هم کاربرد دارد.

علاوه بر این کابل NYRY چون در مقابل فشارهای کششی مکانیکی سنگین، بارهای مکانیکی مقاومت بالای دارد به صورت عمودی یا اریب از آن استفاده می شود و دارای محافظ هادی زرد و سبز می باشد و داخل آن با نوارهای ترموپلاستیک، پلاستومر یا الاستومر پیچیده شده است و لایه سیم های فولادی گالوانیزه و سیم های نازک در آن وجود دارد.

فروشنده جدیدترین کابل برق خشک

فروشنده جدیدترین کابل برق خشک فروشنده جدیدترین کابل برق خشک چون به کیفیت بالا اهمیت می دهد توانسته رضایت بیش از 95 درصد مشتریان را جلب کند فروشنده کابل برق خشک توانسته فروش خوبی را کسب کند و این به دلیل کاربرد فراوان محصول می باشد به عنوان نمونه در تمام مکان های که تنش مکانیکی وجود نداشته باشد مانند خارج از منزل، داخل منزل، آب، بتن و زیر زمین قابل استفاده می باشد.

برای کنترل سیم کشی که نیازی به محافظت مکانیکی نیست باید از کابل NYY استفاده شود که این می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود علاوه بر این حمل و نقل آن راحت است.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید