مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع سیم تک رشته ای متری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد مختلف سیم تک رشته ای متریفروشنده انواع سیم تک رشته ای متری

خرید انواع سیم تک رشته ای متری را می توان در کلاف های متفاوت که بیشتر 100 متری هستند به شکل عمده از برترین‌ مجموعه انجام داد. گفتنی است، این نوع از محصولات سایزهای متنوعی داشته و از جانبی، به وسیله شرکت های معتبر ساخته شده اند. به هر صورت، فروشنده سیم تک رشته ای کالا را به روش های گوناگونی ارائه می دهد که ما در ادامه درباره نحوه خرید سیم تک رشته ای بیشتر بحث می کنیم.خرید انواع سیم تک رشته ای متری

ابعاد مختلف سیم تک رشته ای متری

ابعاد مختلف سیم تک رشته ای متری سیم تک رشته ای متری ابعاد مختلف دارد. این نوع محصولات بیشتر به نام های مفتول و خشک هم از آنان یاد می کنند. آنان از هادی مسی و یا هم آلومینیومی ساخته می شوند که دارای روکش هایی با جنس های متفاوت به ویژه پی وی سی هستند. ولی مقاطع گوناگون را می شود به این صورت بیان کرد:

  • 1 میلی متر مربع
  • 1.5 میلی متر مربع
  • 2.5 میلی متر مربع
  • 4 میلی متر مربع
  • 6 میلی متر مربع
  • 10 میلی متر مربع

آنها به دلیل مانند سیم های افشان به صورت چند رشته ای نمی باشند. در کنار این، قطر مفتول هایی از این دست می تواند از 1.13 میلی متر تا 3.57 میل متفاوت باشد. به دلیل این که از خشکی بالایی برخوردار هستند، نرمی خاصی ندارند و برای همین است که بیشتر از سایز 10 میل از چنین سیم هایی کار نمی گیرند.

به هر حال دقت نمایید که در مکان های ویژه ای اصولاً سعی کرده تا از چنین سیم هایی استفاده نمایند. از آنان بیشتر دیده شده که تابلوها و توزیع کنندگان برق کار می گیرند و محدودیت خاصی در این زمینه می باشد.

فروشنده انواع سیم تک رشته ای متری

فروشنده انواع سیم تک رشته ای متری در صورتی که به بهترین فروشنده انواع سیم تک رشته ای متری مراجعه نمایید، خیلی راحت می توانید محصولاتی درجه یک را به صورت شیلد دار و بدون شیلد به دست آورید. البته عرضه کننده کالا را به شکل عمده ای در دسترس مشتری می گذارد که به این روش، بیشتر بازرگانان و شرکت های صنعتی کالا را می خرند.

تهیه عمده سبب می گردد تا هزینه ها کاهش پیدا کند، زیرا که فروشنده با نرخ های کمتری محصولات خود را ارائه می دهد. در کنار این، می بینیم که امروزه بازار خرید و فروش آنلاین هم داغ است و سیم ها را اغلب به این صورت سفارش می دهند.

با چنین روشی، در وقت صرفه جویی می شود و از هر جایی که باشید، می توانید درخواست تان‌ را به ثبت رسانید. ولی برای این که سوالاتی درباره نحوه خرید و قیمت ها را مطرح کنید، می شود با فروشنده نیز مستقیم صحبت نمایید.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید