مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع سیم مفتولی برق

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل استفاده سیم مفتولی برقفروش انواع سیم مفتولی برق

سیم مفتولی برق بسیار پر کاربرد است و در سیم کشی خانه ها و ساختمان بسیار استفاده می شود. اکثر وسایلی برقی که در کنار خود مشاهده می کنید از این کابل برق استفاده می کنند که به خاطر امنیت بالایی است که این سیم ایجاد می کند.

فروشنده انواع سیم مفتولی برق

دلایل استفاده سیم مفتولی برق

دلایل استفاده سیم مفتولی برق سیم مفتولی برق به دلیل ماندگاری بالا و همچنین مقاومت زیاد در مقابل گرما و امنیت جانی که در کار ایجاد می کند در اکثر برق کشی های خانگی، ساختمانی و وسایل برقی استفاده می شود. در ذیل این نوع کابل برق را به اختصار تشریح کرده ایم.
سیم مفتولی برق از چندین سیم عایق بندی شده جداگانه تشکیل شده اند. این سیمها به نوبه خود توسط یک لایه عایق دیگر احاطه شده اند. کابل های نصب ثابت، به عنوان مثال نصب پنهان، دارای سیم های مسی جامد هستند. مقاومت سیم ها (1.5 میلی متر مربع ، 2.5 میلی متر مربع ، 4 میلی متر مربع و غیره) به حداکثر جریانی که باید از طریق کابل ها جریان یابد بستگی دارد.
رنگ عایق سیمهای مفتولی متفاوت است: آبی به معنی هادی خنثی، سیاه به معنی فاز (هادی بیرونی) و سبز یا زرد به معنای هادی محافظ است. خطوط باید متناسب با رنگشان به هم متصل شوند. تحت هیچ شرایطی نمی توان خطوط را طور دیگری ترسیم کرد.
بسته به بار هادی، به هادی هایی با سطح مقطع خاص نیاز دارید. هرچه بار بیشتر باشد، مقطع کابل بزرگتر باید انتخاب شود. با این حال، خرده فروشان شما را از محاسبات وقت گیر خلاص می کنند: هادی هایی با مقطع عرضی بین 1.5 میلی متر و 2.5 میلی متر مربع برای شبکه های عادی خانه کافی هستند. برای مصرف کنندگان بزرگ مانند اجاق های برقی، سطح مقطع باید 4 میلی متر مربع باشد.
کابل هایی با نام NYM-J / 3 1.5 1.5 mm² نشان می دهد که آنها کابل های نصب هستند، هر هسته سه هسته ای با مقطع 1.5 میلی متر مربع. این موارد معمولاً برای روشنایی و پریزها در خانه های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.
مهم: هر چه سطح مقطع کوچکتر و طولانی تر باشد، تلفات انرژی بیشتری در خط برق اتفاق می افتد. این خصوصاً در مورد خطوط کابل بسیار طولانی مشکل ساز است: تلفات در هر متر طول اتفاق می افتد و بنابراین جمع می شوند. به عنوان مثال، یک خط منبع تغذیه با طول 25 متر منجر به اتلاف برق بیش از 58 وات می شود.

فروش انواع سیم مفتولی برق

فروش انواع سیم مفتولی برق ما به عنوان فروشنده سیم مفتولی این جا هستیم که شما در خرید انواع این سیم برق کمک کنیم. ما می دانیم این محصول چقدر کاربردی و مهم است به همین خاطر محصولی که ما به فروش می رسانیم بسیار با کیفیت است و شما نیاز نیست نگرانی بابت کیفیت آن داشته باشید.
فروش سیم مفتولی در این فروشگاه به صورت عمده هم انجام می پذیرد و اگر تمایل به خرید این سیم به صورت عمده دارید می توانید از فروش های ویژه ی ما که شامل تخفیفاتی برای مشتریان عزیز می باشد هم استفاده کنید.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید