مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بهترین کابل سه فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه اتصال کابل سه فازفروش استثنایی کابل سه فاز

یک کابل سه فاز به طور گسترده ای در خطوط برق استفاده می شود که برق را برای تجهیزات فراهم می کند و یک اتصال واحد با دوشاخه ایجاد می کند. سوکت مجهز به حداقل سه کنتاکت برای اتصال فازها و کنتاکت های اضافی برای کار صفر و زمین است. از آنجا که چنین پریزهایی در خطوط سه فاز برق استفاده می شود و به دستگاه های قدرتمند متصل هستند، جریان های بالا دائماً از طریق مخاطبین آنها عبور می کنند. بنابراین، سطح مقطع این کنتاکت ها باید زیاد باشد تا بتوانند بارهای قابل توجه ثابت را تحمل کنند. ما بهترین فروشگاه کابل سه فاز هستیم.

فروشگاه بهترین کابل سه فاز

نحوه اتصال کابل سه فاز

نحوه اتصال کابل سه فاز صنعت مدرن دو نوع اتصال دهنده اصلی تولید می کند. اولین نسخه با 4 کنتاکت برای انتقال نیرو به بار متصل به الگوی دلتا استفاده می شود. این یک سوکت سه فاز گسترده با یک اتصال زمین است، که در آن 3 کنتاکت فاز و 1 تماس زمین نصب شده است. اتصال دهنده های نوع دوم مجهز به 5 مخاطب بوده و در طرح “ستاره” متصل می شوند. در این دستگاه ها 3 تماس فاز است و 2 تماس دیگر به عنوان صفر و زمین کار می کنند. به منظور محافظت بیشتر در برابر شوک الکتریکی، از سوکتهای سه فاز و دو شاخه 7 پین استفاده می شود. در آنها، هر فاز مربوط به صفر کار خود است که 6 مخاطب درگیر آن است و تماس 7 زمینی است. در این نمودار اتصال، هر فاز با دستگاه جریان باقیمانده خود مجهز شده است.

کانکتورهایی متصل می شوند که می توانند در ولتاژهای کاری بالا از 440 تا 600 ولت و در جریان 30-40 ولت کار کنند. بارهای زیادی تحت تأثیر ولتاژ خطی به خط 380 بالا می آیند ولت سیمها و کابلهایی که برق را به خروجی می رسانند نیز از نظر جریانهای بالا و ولتاژهای بالا درجه بندی می شوند. این امر به دلیل سطح مقطع زیاد و عایق بندی با کیفیت بالا از هادی ها حاصل می شود. سوکت های سه فاز را می توان به روش های مختلف متصل کرد. این روش نسبتاً پیچیده و مسئولیت پذیر است، بنابراین توصیه می شود که فقط متخصصان واجد شرایط را برای اجرای آن درگیر کنید.

فروش استثنایی کابل سه فاز

فروش استثنایی کابل سه فاز مجموعه ما اقدام به فروش کابل سه فاز به صورت استثنایی و طرح های ویژه نموده است. به طور معمول، اتصالات برق در خطوطی که تجهیزات ثابت و قابل حمل را افزایش می دهند، مورد استفاده در صنعت، ساخت و ساز، حمل و نقل و سایر زمینه ها است. این محفظه ها از پلاستیک مقاوم در برابر ضربه یا پلاستیک رزین پلی آمید ساخته شده اند. در برابر شدت دما از -40 تا + 125 درجه و همچنین در برابر اثرات رطوبت بالا و مواد فعال بسیار مقاوم است. محافظت اضافی در برابر تماس تصادفی، قرار گرفتن در معرض شرایط نامساعد محیطی با آب بندی درپوش های لولایی یا شاخه ها فراهم می شود.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید