مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی کابل برق قوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع کابل برق قویفروشنده انواع کابل برق قوی

کابل برق قوی هدف انتقال انرژی الکتریکی از یک نقطه به نقطه دیگر است که بسته به کاربرد نهایی آن،کابل ها می توانند از پیکربندی های مختلفی برخوردار باشند،که همیشه طراحی آنها را طبق مقررات ملی و بین المللی انجام می دهند. در ادامه به طبقه بندی های مختلفی که می توان در اطراف کابل های الکتریکی ایجاد کرد،خواهیم پرداخت. در کنار این مجموعه ما اقدام به فروش کابل برق قوی به صورت استثنایی نموده است.

فروش استثنایی کابل برق قوی

مشخصات انواع کابل برق قوی

مشخصات انواع کابل برق قوی کشش کابل برق به ولت اندازه گیری می شود و بسته به این موارد،آنها در یک گروه یا گروه دیگر دسته بندی می شوند:

  • ولتاژ پایین تا 750 ولت: در کاربردهای مختلف و با پوشش های ترموپلاستیک و ترموست. آنها مطابق با استانداردهای هماهنگ طراحی و ساخته شده اند.
  • ولتاژ پایین تا 1000 ولت: (همچنین (0.6 / 1 کیلو ولت) نیز نامیده می شود. کابل های این بخش برای تاسیسات برق صنعتی در زمینه های مختلف (صنعت عمومی،تاسیسات عمومی،زیرساخت ها و غیره) استفاده می شوند. آنها مطابق با استاندارد طراحی شده اند بین المللی (UNE،IEC،BS UL).
  • ولتاژ متوسط: از 1 کیلو ولت تا 36 کیلو ولت. این برای توزیع برق از پستهای الکتریکی به گیاهان ترانسفورماتور استفاده می شود.
  • ولتاژ بالا: از 36 کیلو ولت. این برای انتقال برق از گیاهان تولید کننده به پستهای الکتریکی استفاده می شود.

کابل های انعطاف پذیر برای سیم کشی تابلو برق. نصب آسان و ایمن. کابل های الکتریکی مخصوصاً برای مصارف خانگی،نصب در مکانهای عمومی،شاخه های منفرد و سیم کشی داخلی کابینت های برقی،جعبه های سوئیچ و وسایل برقی کوچک. کابلهای برق برای تأسیسات صنعتی و اماکن عمومی. یافتن کابلهای برق در کاربردهای یک شیر،برای انتقال نیرو در انواع اتصالات ولتاژ پایین،برای استفاده صنعتی در شرایط سخت و درایوهای فرکانس متغیر (VFD) معمول است.

کابلهای لاستیکی
استفاده از کابلهای لاستیکی انعطاف پذیر بسیار متنوع است. ما می توانیم کابل های لاستیکی را در تاسیسات ثابت صنعتی و همچنین در سرویس های سیار پیدا کنیم. برای کابلهای جوشکاری داشتن روکش لاستیکی مناسب است که امکان انتقال جریانهای زیاد بین ژنراتور جوش و الکترود را فراهم می کند.

فروشنده انواع کابل برق قوی

فروشنده انواع کابل برق قوی ما فروشنده کابل برق قوی در انواع مختلف مختص کاربرد های متنوع می باشیم. این کابل ها به ویژه برای انتقال انرژی الکتریکی در شرایط شدید که در حین آتش سوزی طولانی اتفاق می افتد،تضمین کننده تامین تجهیزات اضطراری مانند سیگنالینگ،دستگاه های کشش دود،دزدگیرهای صوتی،پمپ های آب و غیره هستند. استفاده از آن در مدارهای اضطراری در مکان های همزمانی عمومی توصیه می شود. استفاده آنها عمدتا برای وسایل برقی کوچک،برای اتصال قطعات ماشین آلات مورد استفاده برای تولید،برای سیگنالینگ و سیستم های کنترل،برای اتصال موتورها یا مبدل های فرکانس است.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید