مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سیم مفتولی برق

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل استفاده سیم مفتولی برقفروشنده جدیدترین سیم مفتولی برق

دنیای مدرن امروزی و نیاز به تکنولوژی مدرن سبب شده تا استفاده از انواع سیم و کابل ها بیشتر از هر زمان دیگری رونق داشته باشد. یکی از این محصولات که در صنعت برق کارآیی عظیمی دارد، انواع سیم مفتولی هستند. در بازار داخلی به واسطه پیشرفت صنایع زیربنایی تولید سیم مفتولی برق با بهترین المان ها صورت می گیرد. با توجه به گستردگی عرضه، کدام مرکز و تامین کننده عمده برای خرید و سفارش این محصولات مناسب تر می باشند؟

مرکز خرید سیم مفتولی برق

دلیل استفاده سیم مفتولی برق

دلیل استفاده سیم مفتولی برق در صنعت برق از انواع کابل و سیم با هدف انتقال و تامین برق مصرفی خانه های مسکونی، کارخانجات، نیروگاه ها و … استفاده می کنند. سیم های مفتولی که به سیم تک لا نیز شهرت دارند به صورت خشک یا ثابت تولید و به بازار عرضه می شوند.
این محصولات بر حسب ولتاژ نامی به دو گروه سیم مفتولی با ولتاژ 300 تا 500 وات و سیم هایی با ولتاژ 450 تا 750 وات دسته بندی می شوند. البته در یک طبقه بندی دیگر این نوع سیم ها در دو گروه فابریک و غیر فابریک قرار می گیرند. سیم مفتولی فابریک به روش نازک کردن و کشش میلگرد در کارخانجات تولید می شوند. ارقام غیر فابریک نیز از تسمه های فلزی طراحی، تولید و روانه بازار مصرف داخلی و خارجی می شوند. از جمله دلایل بکارگیری و استفاده از سیم مفتولی برق مزیت ها و کارآیی آنها است که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • زنگ زدگی بسیار پایین و مقاوم بالا در برابر رطوبت هوا
  • مقاوم در برابر پیچ خوردگی و سائیدگی
  • قابلیت سازگاری با شرایط مختلف آب و هوایی در کشور
  • مقرون به صرفه برای انجام پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی

عمده کاربرد سیم مفتولی برق در سیم کشی تابلوهای تبلیغاتی و توزیع کننده های برق شهری و روستایی است. مدل های نصب ثابت این سیم ها نیز در لوله ها و زیر گچ ها برای صنعت ساختمان سازی به کار برده می شوند.

فروشنده جدیدترین سیم مفتولی برق

فروشنده جدیدترین سیم مفتولی برق فروشنده سیم مفتولی با توجه به نیاز بازار هدف خود نوع خاص و پرکاربرد این محصولات را تهیه و عرضه می کند. به همین علت گاهاً برخی از خریداران با چالش هایی مانند کاهش عرضه ارقام خاص انواع سیم مفتولی روبرو می شود. برای رفع این مشکل یکی از بهترین راهکارها بهره گیری از شیوه های نوین خرید و سفارش عمده سیم از طریق تامین کنندگان مستقیم است.
البته باید خاطر نشان کنیم که در برخی سفارشات عمده، قیمت خرید سیم مفتولی به ویژه برای صادر کنندگان اهمیت زیادی دارد. برای بهره مندی از قیمت های کارخانه و امکان تهیه باکیفیت ترین برندهای تولیدی، نمایندگان فروش این مرکز آماده همکاری با فعالین در سراسر کشور هستند.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید