مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید کابل برق افشان

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس متفاوت کابل برق افشانقیمت فروش کابل برق افشان

در مرکز خرید تجهیزات الکترونیکی، کابل برق افشان در نمونه های متفاوتی معرفی می شود که استفاده از آنها باعث می ‌شود به سر و صدا در هنگام انتقال امواج الکترونیکی بسیار کم باشد. این نوع کابل ها دارای رشته ‌های مسی و آلومینیومی هستند که در روی هادی وجود دارند و از آن محافظت می نمایند.

مرکز خرید کابل برق افشان

جنس متفاوت کابل برق افشان

جنس متفاوت کابل برق افشان کابل افشان ها در صنعت برق کشی کاربرد های بسیار زیادی به خود اختصاص دادند زیرا این کالا ها انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و خاصیت شکل پذیری به خود اختصاص می دهند و به راحتی نمی شکند. این کابل ها برای فاصله های کوتاه بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند و مقاومت آنها نسبت به دیگر سیم و کابل ها بسیار بیشتر است و به همین دلیل میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط کابل های افشان نسبت به کابل های استخوان کمتر است.

کابل های افشان دارای نمونه های مختلفی هستند که بیشتر جنس هادی در آنها متفاوت است و در زمینه دسته بندی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کابل انعطاف ‌پذیری سبک
  • کابل انعطاف پذیری پرقدرت
  • کابل آلومینیومی

هادی به کار گرفته شده در هر یک از این کابل های افشان با یکدیگر متفاوت است و تمامی آنها دارای ویژگی های استاندارد می باشند. مقاومت هادی های استفاده شده در این نوع کابل ها مطابق با مقدار تعیین شده انتخاب می ‌شود. جنس هادی ها بیشتر از مس انتخاب می‌ شود که در این زمینه مس ساده یا اندود شده به کار گرفته می شود.

کابل های آلومینیومی و کابل ‌های انعطاف پذیری سبک از نظر جنس هادی با یکدیگر تفاوت بسیار بیشتری نسبت به نمونه های پر قدرت دارند. به نوعی که هادی به کار گرفته شده در نمونه های انعطاف پذیر از جنس مس و هادی به کار گرفته شده در نمونه های آلومینیومی از جنس آلومینیوم انتخاب می ‌شود بر مبنای همین موضوع کابل های افشان آلومینیوم قیمت مناسب‌تری دارند.

قیمت فروش کابل برق افشان

قیمت فروش کابل برق افشان قیمت فروش کابل برق افشان همانند دیگر کالاها وابستگی خاصی به تغییرات نرخ ارز دارد و به طور مداوم تغییر می نماید. البته عوامل بسیار بیشتری مانند نوع برند تولید کننده، کیفیت این کابل ها و شکل خرید هم روی قیمت آنها تاثیر بسیار زیادی دارد و بر مبنای همین موضوع متقاضیان که به صورت عمده به این محصولات نیاز دارند، باید بهترین فرایند های خرید عمده را انتخاب کنند و از قیمت ‌های فروش مناسب این محصول بهره مند شوند.

قیمت کابل برق افشان همانطور که در مقاله قبلی اشاره کردیم در نمونه های مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است و بر مبنای نوع هادی مشخص می شود.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید