مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش سیم برق روکار

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات مفیدی درباره سیم برق روکارشرکت تولیدی سیم برق روکار

هنگام سیم کشی چه برای دستگاه ها و چه برای ساختمان ها از سیم های مختلفی استفاده می شود که یکی از انواع بسیار مصرف آن ها نوع روکار بوده و فروش بالایی هم دارد

مرکز فروش سیم برق روکار در کشور بهترین انواع سیم های تولید شده در کشور را که دارای استاندارد های بالایی بوده و ویژگی های منحصر به فردی هم به آن داده شده است را به کل کشور عرضه می کند.

مرکز فروش سیم برق روکار

اطلاعات مفیدی درباره سیم برق روکار

اطلاعات مفیدی درباره سیم برق روکار

  • سیم های برق روکار در قطر های مختلفی تولید می شوند و از این رو می توان برای هر نوع دستگاه و سازه ای از آن استفاده کرد.
  • همواره هسته مرکز این سیم ها از جنس مس می باشد، فلز مس نه تنها رسانایی بالایی دارد، بلکه ارزان تر هم بوده و به فراوانی هم یافت می شود.
  • در سیم های روکار مقاومت بسیار مهم است و به همین دلیل یه لایه اکسید آلومینیوم هم روی مس های ایجاد می شود تا هسته مرکز در صورت وجود هر گونه رطوبت سالم و محفوظ بماند.
  • سپس یک روکش عایق بر روی آن قرار داده می شود که از پلاستیک های نسوز بوده و همین باعث می شود که در صورت بالا رفتن حرارت به هر دلیلی مانند اتصال یا آتش سوزی، سیم های روکار آسیبی نبینند و در گسترش آتش هم نقشی نداشته باشند.
  • در سیم های روکاری که قطر بالایی دارد، عمدتا حدود پنجاه درصد ضخامت آن مربوط به ضخامت روکش پلاستیکی دور آن می باشد و همچنین برای افزایش استحکام هم یک لایه روکش عایق دیگر هم بر روی آن ها کار می شود که کیفیت و استاندارد ساخت آن را بالا می برد.

شرکت تولیدی سیم برق روکار

شرکت تولیدی سیم برق روکار

  • شرکت سیم برق رو کار یکی از معتبر ترین مراکز جهت تهیه سیم های روکار است از آن جایی که سیم کشی مرحله بسیار مهمی است، بنابراین در هنگام تهیه سیم هم باید به استاندارد و اعتبار آن توجه بسیاری نمود.
  • به این منظور خرید از شرکت معتبر ما می تواند تضمین درجه کیفی بالای آن باشد و لازم به ذکر است که قبل از ارسال حتما بازبینی صورت می گیرد تا هر گونه نقص احتمالی تشخیص داده شده و سیم سالم به جای معیوب جایگزین گردد.
  • در این شرکت سیم ها در قطر ها و طول های مختلفی تولید می شوند و حتی بر حسب سفارش درخواستی مشتری مبنی بر این که قطر و طول آن چه قدر باشد هم تولید صورت می گیرد.
  • پس از سفارش های انجام شده، تولید و بسته بندی آن انجام می گیرد تا به شهر یا شهرستان مورد نظر کاملا رایگان ارسال گردد.
محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید