مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش سیم برق زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید سیم برق زمینیقیمت خرید سیم برق زمینی

سیم برق زمینی به قیمت پخش عمده به صورت رقابتی در این مرکز خرید به مشتریان در سراسر ایران عرضه می شود. این سیم برق زمینی به صورت استاندارد تولید شده و بدون واسطه به مشتریان این کابل ها عرضه خواهد شد. قیمت رقابتی مهمترین مزیت خرید از این مجموعه می باشد. مرکز فروش سیم برق زمینی با برخورداری از تیم فروش و پشتیبانی متخصص علاوه بر تامین، تحویل و ارسال انواع سیم برق زمینی از انبارهای مرکزی توزیع، آماده ارائه مشاوره 100% رایگان در زمینه انتخاب سیم برق زمینی مورد نیاز پروژه های شماست.

مرکز فروش سیم برق زمینی

نحوه تولید سیم برق زمینی

نحوه تولید سیم برق زمینی مراحل تولید سیم و کابل به شرح ذیل می باشد:

۱-نازک کاری

این عملیات توسط یک دستگاه نازک کن راد و دستگاه نازک کن فاین در دو مرحله انجام می شود.

۲-مرحله آنیل کاری

کلیه مفتول های نازک شده در دستگاه فاین در محلی مشخص در کناره کوره آنیل کاری، با توجه به تابلو مربوطه جمع آوری گردیده و پس از رسیدن به حداقل تعداد مورد نیاز جهت آنیل کاری آماده قرارگیری در کوره و آنیل شدن می گردد.

۳-مرحله بانچ (تاباندن رشته های مس)

این عملیات توسط دستگاه بانچر انجام می شود.

۴-مرحله عایق کاری (تولید زیره کابلی- سیم)

در این مرحله، رشته های پانچ شده بعنوان مواد اولیه اصلی و گرانول عایق به عنوان دیگر ماده اصلی جهت تولید سیم یا زیره کابلی بکار می رود.

۵-مرحل روکش زنی (اکسترودرکابل)

دستگاههای اکسترودر خط جهت عملیات روکش زنی استفاده می گردد.

۶ -مرحله بسته بندی

این مرحله از تولید که آخرین مرحله می باشد محصول نهایی درمتراژ وشکل و نوعی که مشتری درخواست کرده است بسته بندی می شود.

قیمت خرید سیم برق زمینی

قیمت خرید سیم برق زمینی کابل برق انواع مختلفی دارد یکی از انواع کابل برق سیم برق زمینی است. این کابل ها معمولا برای فضا های داخلی ساختمان، زیر زمین مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل ها برای مکان هایی طراحی شده است که نیاز آنچنانی به تحرک نداشته و ثابت باشند.

هادی این کابل ها هادی نرم شده مفتولی یا استرند شده است. یکی از انواع این کابل زمینی مفتول است. این محصول چون برای کابل کشی زمینی استفاده می شود مخصوصا برای کابل کشی زمینی برق بعضا به آن زیرزمینی کابل هم می گویند. لازم به ذکر است که این تنها از جنس سیم نیست و کابل زمینی فیبر نوری هم طراحی و تولید می شود. قیمت سیم برق متناسب با کیفیتش تعیین می شود.

برای خرید کابل زمینی باید معیار های بسیاری را در نظر داشته باشید. توجه کنید که وزن کابل اصلا میزان خوبی برای سنجش کیفیت کابل نیست. علاوه بر آن قیمت کابل زمینی هم نمی توانید معیار مناسبی برای اصالت کابل باشد چراکه فروشگاه هایی هستند که فروش کابل زمینی را با قیمت گذاری کابل اصل روی کابل تقلبی کابل تقلبی را به جای کابل اصل به مشتری می فروشند.

برای خرید کابل زمینی باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید به دلیل اینکه اعتبار و سابقه فروشگاه همواره می تواند معیار مناسبی برای خرید کابل زمینی باشد.

محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید