مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین کابل ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابل آلومینیوم همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل آلومینیوم همدان کجا کاربرد دارد؟سیم آلومینیوم همدان
سیم و کابل سیمیا را از کابل کالا بخریم

در این مقاله در مورد کاربرد کابل های آلومینیومی به ویژه کابل آلومینیوم همدان صحبت خواهیم کرد. در ادامه به بررسی مزیت ها و معایب این نوع کابل در مقایسه با کابل های مسی خواهیم پرداخت

کابل آلومینیوم همدان کجا کاربرد دارد؟

همانطور که می دانید فلز آلومینیوم بسیار ارزان تر از فلز مس است. در نتیجه کابل هایی که با آلومینیوم ساخته می شوند ارزان تر از کابل های مسی هستند. اما آیا این ارزان تر بودن کمکی به ما می کند و باعث می شود که حتما از این نوع کابل استفاده کنیم؟
کابل های آلومینیومی در مقایسه با کابل های مسی زودتر داغ می شوند به علت این که رسانایی الکتریکی آلومینیوم کمتر از مس است در نیجه مقاومت بیشتری دارد و  زودتر گرم می شود. گرم شدن این فلز از عمر آن کم می کند و ما مجور هستیم برای این که این موضوع را کنترل کنیم از سیم هایی با سطح مقطع بیشتر نسبت به مس استفاده کنیم تا کمی این مقاومت الکتریکی کمتر شود.

سیم و کابل های آلومینوم را به صورت عمده هم حتی از برندهای دیگر سیم وکابل مانند سیم و کابل البرز یا سیم و کابل سمنان و یا سیم و کابل مشهد تهیه کنید.

خرید سیم و کابل آلومنیوم کابل کالا

در نتیجه ابتدا ما باید ببینیم که چقدر قرار است که سیم کشی داشته باشیم و سیم کشی ما به چه منظور است. سپس سراغ این برویم که از کابل آلومینیوم استفاده کنیم یا مس. طبیعتا ما به مقدار بیشتری کابل آلومینیوم نسبت به مس نیاز داریم پس این نکته را هم باید لحاظ کنیم.

اما پیشنهاد می شود که در مصارف صنعتی حتما از کابل های مسی استفاده شود چون در نهایت خیلی فرقی در قیمت نمی کنند و همچنین در بلندمدت به صرفه تر خواهند بود.

سیم آلومینیوم همدان

شرکت سیم و کابل همدان یکی از برندهای معروف در این زمینه است چنانچه قصد داشته باشید از این برند تهیه کنید می توانید از مراکز فروش معتبر استفاده کنید. شما می توانید درخواست خرید را در همین سایت هم ثبت کنید و مستقیم از کارخانه دار این محصول را خریداری کنید تا قیمت آن بر ای شما به صرفه تر هم شود. چنانچه هم که نمی دانید آیا سیم مسی بهتر است و یا آلومینیوم می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا زیر همین مقاله سوال خود را مطرح کنید.

سیم و کابل آلومینیوم همدان

جمع بندی:

سیم آلومینیوم نسبت به مس ارزان تر است اما به علت مقاومت زیاد  آن مجبور هستیم که سیم هایی با سطح مقطع بیشتری خریداری کنیم. اگر به فکر این هستید که هزینه را کمی مقرون به صرفه تر کنید ابتدا باید میزان مصرف و کاربردی که برای شما مشخص هست را شناسایی کنید و سپس اقدام به خرید کنید

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. لطفا این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Summary
کابل آلومینوم همدان
Article Name
کابل آلومینوم همدان
Author
محمدرضا معصومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابل کالا شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید